Birlikte Çok Eğleniyoruz

Çılgın bir ekipe sahibiz. Biz burda bir aileden öte bir ilişkiye sahibiz ve plaza ortamı gibi sıkıcı bir şekilde çalışmıyoruz. Biz birlikte çalışırken çok mutluyuz. 

Ekip Ruhu ve Bütünlük

Ekip Eşittir Aile, Biz aile olarak birlikte çalışıyoruz ve birlikta başarıyoruz. Sende aileden birisi olmak istiyor ve çılgın ekip arkadaşlarına katlanabilirim diyorsan, tamda sana göre bir yer. Tabi o noktada seninde birazcık çılgın olman gerekiyor 😉

Senden Beklentimiz

Dürüstlük: O gün canınız işe gelmek istemiyorsa söylemeniz yeter, hastayım diye sesinizi değiştirmenize gerek yok Dakiklik: Sabahları vaktinde gelin, işinizin ne zaman biteceğini gerçekçi olarak söyleyin… Titizlik: Hiç bir işte baştan savma çalışmayın. Hiç bir işi küçük görmeyin. Yaptığınız işi mükemmel çözüm üretmeye adanmış bir şekilde yapın. Uyum: Ekip başarısı uyumla yakalanır. Burada kişisel hırslara, çekişmeye, itişmeye, kakışmaya yer yok. Çılgın Ol; Uç noktalara ait alışılmışın dışında fikirler üret, fikirlerine güven ve bu yolda devam et.

Eğer bu özelliklere sahipsen;

Bize [email protected] adresinden ulaşın. Lütfen gönderdiğiniz e-postaya CV’nizi (PDF ya da metin formatında) ve neden bizimle birlikte çalışmak istediğinizi anlatan kısa bir kaç cümleyi de ekleyin. Yaratıcı bir pozisyonla ilgileniyorsanız yakın zamanda yaptığınız işlere ait portfolyo sitenizin adresini mutlaka ekleyin.

Staj Yapabilir miyim?

Günay Teknoloji’de staj yapabilir miyim?
Stajyer adaylarımızı uyarmak isteriz, günün koşuşturmacası içinde stajınız esnasında sizinle doğrudan ilgilenmeye vakit bulamayabiliriz, hatta bulamıyoruz. Ama dinlemeyi, izlemeyi, soru sormayı bilen, sorumluluk almaya hevesli herkesin tasarım, çalışma ahlakı ve iş dünyası konusunda çok şey öğrenebileceği bir yer.
Zaman zaman angarya işler yapmaya da hazır olması lazım stajyerlerin. Eğer bu koşullar sizin için uygunsa bize [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

Emeğinizin Karşılığı;

Maaş

Bu özel bir konu yüz yüze görüşmemiz çok doğru olur, Fakat tatmin edici bir maaş seni bekliyor.

Sigorta

Çalışanlarımız SGK, Özel Sağlık sigortası ve BES hakları işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Bu durum için sizden ekstra bir kesinti yapmıyoruz.

Yemek ve Yol

Günde 3 defa ofisimizde sağlıklı yemek hazırlanmakta, yemek menüleri hazırlanırken personelimizin damak zevkine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Fakat yinede karnın doymuyorsa yemek sepeti hesabımızı istediğin gibi kullanabilirsin.
İstediğiniz zaman evden çalışabilirsiniz, Bu durum için bütün altyapıyı hazırladık.

Çalışma Saatleri

Sabah 9:00′da iş başı, akşam 17:00′de paydos. Hiç bir zaman hiç bir iş için sabahlamıyoruz, çünkü fazla mesai kötü yönetimdir. Hafta sonu da çalışmıyoruz. Fakat hafta sonu aile aktiviteleri yapabiliyoruz.

Ne Giymen Gerekiyor

Takım elbise giyilmesi zorunludur… Şaka şaka, biz insanların dış görünüşleriyle ilgilenmiyoruz.

Sosyalleşmek zorunda mıyım?

Hayır, sabahtan akşama kadar kulaklıklarınızı takıp müzik dinleyebilirsiniz eğer tercihiniz buysa, kimse sizi yargılamaz.