Neler Yapıyoruz

9 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz, sağlam temellere dayanan bir tasarım yönetimi programımız var. Dünya normları ve Türkiye tecrübelerine dayanan bu program sayesinde müşterilerimize her zaman sıkı rekabet koşullarında gerçek farklar yaratabilecek yenilikçi tasarım çözümleri üretiriz. Bu süreçler aynı zamanda bir projenin mümkün olan en kısa zamanda başarıyla tamamlanmasını sağlar.

Görsel Sanatlar

Yaptığımız en önemli iş görsel tasarım. Görsel tasarım olmadan yapılmaya çalışılan diğer işlerin hiç bir önemi kalmaz. 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsallaşma yolunda kobiler de dahil olmak üzere bir marka standartı oluşturulup net ve emin bir şekilde tasarımın yapılması ve uygulanması gerekir.

Katalog Tasarımı

İster basılı olsun ister interaktif. Yaptığınız işleri hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize sunmanın en kullanışlı yoludur. Sizleri ve yaptığınız işi karşı tarafa net aktarır.

Marka Tasarımı

Yeni ufuklara yelken açıyorsanız ve kafanızda bir takıp soru işaretleri varsa sektörünüzü tanıyıp rakiplerinizi analiz edip yeni bir marka tasarlayabiliriz.

Fotoğraf ve Video

Reklam filmleri ve kapak görselleri yazılı medyadan daha etkin kullanılmakta. Kaliteli bir senaryo ve kurgu ile yapılacakların sınırı yok.

Arayüz Tasarımı

Yapılan iş ne olursa olsun bir arayüz tasarımı olmadan hedef kitlenizle etkileşime giremez ve pasif kalırsınız. Arayüz tasarımı müşterileriniz ve sizin aranızda duran bir köprüdür.

Web Projeleri

Birlikte çalışmaya başladığımızda sizi tasarım yönetimi ile tanıştıracağız. Arkanıza yaslanın, her aşaması Türkiye koşullarına göre özelleştirilmiş, 17 yılı aşkın tecrübeyle iyileştirilmiş süreçlerimiz sizi adım adım doğru çözümlere yönlendirecek.

Kurumsal Web Siteleri

Kurum kimliğinizi destekleyen, sağlamlaştıran hedeflerinize yönelik, hızlı ve kaliteli çözümler. Kusursuz tasarımlar ve iletişim.

İnteraktif Uygulamalar

İşinize özel interaktif çözümler. Sadece yazılım uygulamaları değil, interaktif bakış açısıyla zenginleştirilmiş uygulamalar.

E-Ticaret Çözümleri

Operasyonel verimliliği artıran, maliyetleri düşüren bayilik sistemleri, online mağazalar, e-ticaret çözümleri ve Entegratör.

İçerik Yönetim Sistemi

Basit içerik yönetim panellerinden, tüm sitenin her bir pikseline müdahale edebildiğiniz çözümler.

Entegrasyon Sistemleri

E-Fatura dönüşüm projeleri, Pazar Yeri enntegrasyon sistemleri, Tam kapsamlı iletişim kuran muhasebe sistemleri.

Bulut Çözümleri

Veri güvenliği ve erişilebilirlik adına bulut sunucu ve iletişim çözümleri.

Pazarlama

Yapılan iş ne olursa olsun. Etkin bir pazarlama planı ve kampanyası olmadan istenilen potansiyele ve hedef kitleye ulaşmayı imkansız kılar.

Sosyal Medya

İstenilen hedef kitleye ulaşmak için en etkili yollardan birisi. Bu noktada etkin bir sosyal medya planı ile yapılacakların sınırı yoktur.

 

Sosyal Medya Reklamları

Sponsorlu içerik ve tüm sosyal medya platformlarını bu alanda ele alıp ilgili platform ve hedef kitlenize yön vererek reklam kampanyalarınızı ihtiyaç duyulduğu anda hedef kitlenize sunuyoruz.

Arama Motoru Reklamı

İnternet kullanıcılarının %99’u arama motorlarını kullanarak internet dünyasında arama yapar ve bu noktada etkili bir plan potansiyel müşterilerinize ulaşmayı çok kolay kılacaktır.

 

Arama Motoru Optimizasyonu

Uzun vade listeleme için reklamcılığa ve görünür olmanın en profesyonel yolu fakat bu işlem biraz uzun sürmektedir.

E-Mail Kampanyaları

Hedef kitleniz ve takipçilerinize özel hissettirmenin en kolay ve hızlı yolu. Pazarlama kampanyaları hedef kitle tercihlerinize göre hazırlanıp sunulabilir.

 

Basılı Mecra

İnternetin yükseldiği bu dönemde basılı mecranın etkisi giderek azalmakta, Yinede aklınızda bulunsun…