Türkiye Dijital Şampiyonası 2. Sezon Tanıtım Yarışı 9 Eylül “Dünya Elektrikli Araç Günü’nde” start alacak!

ABB Formula E | Türkiye Dijital Şampiyonası 2. Sezonu tanıtım etabı, 9 Eylül tarihinde start alacak. eRacing Academy organizasyonu ve ABB Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenecek olan yarışlara, 24 finalist katılma hakkı elde edecek.

Tanıtım Yarışı başlangıç zamanı, yarışları canlı takip edeceğiniz YouTube kanalı, eleme yarışlarına katılım linki ve diğer detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Bizimle kalın.

ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası, elektrikli yarış heyecanını dünyanın dört bir yanındaki şehir merkezi parkurlarında olabildiğince çok insana ulaştırmaktır. Ancak bunun da ötesinde, daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlememize yardımcı olan dünyanın en gelişmiş e-mobilite teknolojilerinin sahnesidir. ABB Formula E: bir yarıştan çok daha fazlasıdır.

ABB Formula E Ortaklığı

Formula E ile olan ortaklığımız, e-mobiliteye geçişi desteklemek için teknolojinin sınırlarını zorlayan iki büyük takımı bir araya getiriyor.

ABB FIA Formula E Dünya Şampiyonası, dünyanın en gelişmiş e-mobilite teknolojilerini sahneliyor. Şimdi dördüncü sezonunda olan bu ortaklık, rekabetçi yarış ortamını, teknolojimizi daha da geliştirmek için bir test alanı olarak kullanmamızı ve e-mobilitenin küresel bir izleyici kitlesine ulaşmasını sağlıyor. Sonuç olarak, daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlememize yardımcı oluyor.